O nas

Agnieszka Celińska: Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji i radości, ale jest też wyzwaniem. Wyznaję zasadę, że piękno tkwi w umiarze, a makijaż i stylizacja mają tylko podkreślać naturalne walory urody. Podczas pracy pomagam kobietom dostrzec ich naturalne piękno i uwierzyć, że są atrakcyjne.

Studio Wizażu otworzyłam w 2013 roku w Warszawie. Dzięki otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych mogłam zgromadzić profesjonalne wyposażenie i kosmetyki. W 2015 roku przeprowadziłam się poza Warszawę, do Chotomowa k. Legionowa i tu przy ul. Leśnej 28 zorganizowałam stanowisko pracy - profesjonalne Studio Wizażu. Klientki przyjmuję zarówno u siebie, jak również dojeżdżam do nich na terenie Warszawy i okolic, zwłaszcza w dniu ślubu, aby odciążyć Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.

Od 2016 roku rozpoczęłam współpracę z mobilnymi wizażystkami z Warszawy i okolic. Dzięki temu mogłam poszerzyć zakres oferowanych usług o obsługę większych projektów: zleceń komercyjnych, eventów, warsztatów dla firm oraz zaoferować Klientkom pakiety ślubne z kompleksową obsługą Panny Młodej i jej gości.

Poza makijażem spełniam się jako szczęśliwa żona i mama. Uwielbiam gotować i zajmować się domem, aby było to ciepłe, przytulne gniazdko. Lubię także śpiewać i grać na gitarze… oraz chodzić na zakupy :-) Dziękuję mojemu Mężowi za to, że od samego początku naszej relacji wspiera mnie w realizacji moich marzeń i pasji

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Celińska
ul. Leśna 28, Chotomów
tel: 505 214 111
eMail: biuro@potegapiekna.pl

Jestem też na: