O nas

Agnieszka Celińska: Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji i radości, ale jest też wyzwaniem. Wyznaję zasadę, że piękno tkwi w umiarze, a makijaż i stylizacja mają tylko podkreślać naturalne walory urody. Podczas pracy pomagam kobietom dostrzec ich naturalne piękno i uwierzyć, że są atrakcyjne.

Studio Wizażu otworzyłam w 2013 roku w Warszawie. Dzięki otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych mogłam zgromadzić profesjonalne wyposażenie i kosmetyki. W 2015 roku przeprowadziłam się poza Warszawę, do Chotomowa k. Legionowa i tu przy ul. Leśnej 28 zorganizowałam stanowisko pracy - profesjonalne Studio Wizażu. Klientki przyjmuję zarówno u siebie, jak również dojeżdżam do nich na terenie Warszawy i okolic, zwłaszcza w dniu ślubu, aby odciążyć Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.

Od 2016 roku rozpoczęłam współpracę z mobilnymi wizażystkami z Warszawy i okolic. Dzięki temu mogłam poszerzyć zakres oferowanych usług o obsługę większych projektów: zleceń komercyjnych, eventów, warsztatów dla firm oraz zaoferować Klientkom pakiety ślubne z kompleksową obsługą Panny Młodej i jej gości.

Poza makijażem spełniam się jako szczęśliwa żona i mama. Uwielbiam gotować i zajmować się domem, aby było to ciepłe, przytulne gniazdko. Lubię także śpiewać i grać na gitarze… oraz chodzić na zakupy :-) Dziękuję mojemu Mężowi za to, że od samego początku naszej relacji wspiera mnie w realizacji moich marzeń i pasji


Aleksandra Preis: Wizaż i charakteryzacja są dla mnie nie tylko pasją, ale również formą sztuki. Niezwykłe jest, gdy za pomocą pędzli i wyobraźni możemy nadać czemuś lub komuś zupełnie inny wygląd.

Tym, co uwielbiam w tej pracy są właśnie nieograniczone możliwości makijażu, codziennie możemy wyglądać urzekająco i zupełnie inaczej. Podkreślanie urody tkwi w naszej naturze od zawsze. My, kobiety, w każdej epoce miałyśmy swoje sposoby, mikstury lub kosmetyki do uwydatniania tego, co w nas najładniejsze. Takie właśnie jesteśmy - kiedy czujemy się piękne i kochane, kwitniemy. Uwielbiam patrzeć, jak klientka zmienia się, kiedy wykonuję makijaż, nagle prostuje plecy i patrzy na siebie z zadowoleniem, to największa nagroda dla wizażysty, widzieć owoce swojej pracy i zadowolenie klienta.

Od 2014 roku zajmuję się wizażem, a od 2015 również charakteryzacją, swoje pasje poparłam odpowiednim wykształceniem. Ukończyłam najlepszą szkołę Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie - MAKE UP STAR. Egzamin końcowy zdałam z wynikiem Celującym. Na co dzień oprócz swoich pasji zajmuję się pisaniem recenzji kosmetycznych, poradników na strony internetowe. Jestem także Szczęśliwą Żoną zajmującą się domem oraz Mamą.

Pracujemy na kosmetykach:

Benefit Cosmetics Bikor | wizaż Glazel Visage Hakuro Inglot Kobo Professional Kryolan Mufe Mary Kay Sampar Sephora Smashbox

Znajdź nas na: