Oferta

Oferujemy usługi wizażowe (wykonanie makijażu na każdą okazję, naukę makijażu w ramach indywidualnych lub grupowych warsztatów wizażu, analizę kolorystyczną oraz ślubną analizę kolorystyczną, charakteryzacje), podstawowe zabiegi kosmetyczne (regulację brwi, zabiegi kondycjonujące skórę polecane zwłaszcza przyszłym Pannom Młodym), organizację sesji fotograficznej, organizację kompleksowej metamorfozy Klientki uwieńczonej sesją zdjęciową oraz konsultacje ślubne.

Makijaż i stylizacja włosów

Wykonujemy fryzury i makijaże okolicznościowe, ślubne, do TV, dzienne, biznesowe, wieczorowe, studniówkowe, karnawałowe, koktajlowe i inne. Współpracujemy przy sesjach zdjęciowych (beauty, glamour, fashion).
więcej informacji

Warsztaty wizażu

Zapraszamy na indywidualne i grupowe warsztaty wizażu. Zakres kursu ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb.
więcej informacji

Sesje fotograficzne

Organizacja studyjnej lub plenerowej sesji zdjęciowej: sesje fashion, glamour, portfolio, biznes.
W ofercie pełen makijaż i stylizacja wraz z uczesaniem.
więcej informacji

Analiza kolorystyczna i ślubna analiza kolorystyczna

Czasem instynktownie czujemy, że pewne kolory do nas pasują. Intuicyjnie dobieramy odcienie, które podkreślają naszą urodę. Poznaj zasady określające odpowiednią dla Ciebie gamę barw. Dobierz odcień bieli ślubnej oraz tzw. ślubne kolory przewodnie (obecne w dodatkach i w dekoracjach).
Usługi są wykonywane zgodnie z Międzynarodowym Systemem Analizy Kolorystycznej z podziałem na 12 typów. Do analizy wykorzystujemy chusty, ramy i palety.
więcej informacji

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Celińska
ul. Leśna 28, Chotomów
tel: 505 214 111
eMail: biuro@potegapiekna.pl

Jestem też na: