Oferta Makijaż i stylizacja włosów

Jesteś przyszłą Panną Młodą i szukasz ślubnego wizażysty? Wybierasz się na wesele jako gość? Zapraszam na profesjonalny makijaż i stylizację włosów. Załatwisz wszystko w jednym miejscu i masz gwarancję, że makijaż i fryzura będą utrzymane w tym samym stylu. Zadbaj o nienaganny wygląd i zapewnij sobie odrobinę luksusu w tym wyjątkowym dniu :) W kameralnej atmosferze mojego Studio zrelaksujesz się i odpoczniesz od ślubnego zgiełku, nikt nie będzie przerywał przygotowań. Wykonanie usług w Studio skraca czas stylizacji, zapewnia najwyższą jakość i możliwość ewentualnych modyfikacji, ponieważ wszystkie akcesoria, sprzęty i kosmetyki znajdują się na miejscu. Jest to znacznie lepsze i tańsze rozwiązanie od przygotowań w domu Klientki/hotelu.

A może przed Tobą inny wyjątkowy dzień? Studniówka, Sylwester, Bal Karnawałowy, chrzest/Komunia, randka, ważne spotkanie biznesowe, czy inna wspaniała impreza, na której chcesz wyglądać wyśmienicie. Zachwyć swoim pięknem! Nie czekaj – umów się na indywidualnie dopasowany, trwały i piękny makijaż, który podkreśli Twoje naturalne piękno, dyskretnie zamaskuje niedoskonałości i sprawi, że będziesz się w nim czuła wyjątkowo, stosownie do okazji oraz olśniewająco.

Wykonuję:

  • makijaż ślubny ( makijaż Panny Młodej i jej gości, makijaż korekcyjny Pana Młodego )
  • fryzury ślubne oraz okolicznościowe
  • makijaż okolicznościowy (sylwestrowy, karnawałowy, studniówkowy i inne)
  • makijaż dzienny / wieczorowy
  • makijaż dostosowany do wieku i typu cery
  • makijaż glamour / fashion
  • makijaż fotograficzny/HD/UV
  • makijaż biznesowy

W ofercie również warsztaty wizażu, analiza kolorystyczna (także ślubna) i porady stylizacyjne (analiza sylwetki, analiza strukturalna twarzy, dobór stylu).


wizaż makijaż biznesowy Chotomów makijaż ślubny makijaż ślubny wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów makijaż do sesji zdjęciowej makijaż wieczorowy makijaż do sesji zdjęciowej makijaż do sesji zdjęciowej makijaż kreatywny makijaż kreatywny makijaż kreatywny wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż ślubny Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów wizaż makijaż Chotomów

Zapraszam do kontaktu

Agnieszka Celińska
ul. Leśna 28, Chotomów
tel: 505 214 111
eMail: biuro@potegapiekna.pl

Jestem też na: