O nas

Agnieszka Celińska: Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji i radości, ale jest też wyzwaniem. Wyznaję zasadę, że piękno tkwi w umiarze, a makijaż i stylizacja mają tylko podkreślać naturalne walory urody. Podczas pracy pomagam kobietom dostrzec ich naturalne piękno i uwierzyć, że są atrakcyjne.

Studio Wizażu otworzyłam w 2013 roku w Warszawie. Dzięki otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych mogłam zgromadzić profesjonalne wyposażenie i kosmetyki. W 2015 roku przeprowadziłam się poza Warszawę, do Chotomowa k. Legionowa i tu przy ul. Leśnej 28 zorganizowałam stanowisko pracy - profesjonalne Studio Wizażu. Klientki przyjmuję zarówno u siebie, jak również dojeżdżam do nich na terenie Warszawy i okolic, zwłaszcza w dniu ślubu, aby odciążyć Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.

Od 2016 roku rozpoczęłam współpracę z mobilnymi wizażystkami z Warszawy i okolic. Dzięki temu mogłam poszerzyć zakres oferowanych usług o obsługę większych projektów: zleceń komercyjnych, eventów, warsztatów dla firm oraz zaoferować Klientkom pakiety ślubne z kompleksową obsługą Panny Młodej i jej gości.

Poza makijażem spełniam się jako szczęśliwa żona i mama. Uwielbiam gotować i zajmować się domem, aby było to ciepłe, przytulne gniazdko. Lubię także śpiewać i grać na gitarze… oraz chodzić na zakupy :-) Dziękuję mojemu Mężowi za to, że od samego początku naszej relacji wspiera mnie w realizacji moich marzeń i pasji


Aleksandra Preis: Wizaż i charakteryzacja są dla mnie nie tylko pasją, ale również formą sztuki. Niezwykłe jest, gdy za pomocą pędzli i wyobraźni możemy nadać czemuś lub komuś zupełnie inny wygląd.

Tym, co uwielbiam w tej pracy są właśnie nieograniczone możliwości makijażu, codziennie możemy wyglądać urzekająco i zupełnie inaczej. Podkreślanie urody tkwi w naszej naturze od zawsze. My, kobiety, w każdej epoce miałyśmy swoje sposoby, mikstury lub kosmetyki do uwydatniania tego, co w nas najładniejsze. Takie właśnie jesteśmy - kiedy czujemy się piękne i kochane, kwitniemy. Uwielbiam patrzeć, jak klientka zmienia się, kiedy wykonuję makijaż, nagle prostuje plecy i patrzy na siebie z zadowoleniem, to największa nagroda dla wizażysty, widzieć owoce swojej pracy i zadowolenie klienta.

Od 2014 roku zajmuję się wizażem, a od 2015 również charakteryzacją, swoje pasje poparłam odpowiednim wykształceniem. Ukończyłam najlepszą szkołę Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie - MAKE UP STAR. Egzamin końcowy zdałam z wynikiem Celującym. Na co dzień oprócz swoich pasji zajmuję się pisaniem recenzji kosmetycznych, poradników na strony internetowe. Jestem także Szczęśliwą Żoną zajmującą się domem oraz Mamą.


Patrycja Machnowska: Kosmetolog – to dla mnie nie tylko zawód, to moja pasja. Studia na tym kierunku wybrałam przez zamiłowanie do pielęgnacji i upiększania innych. Aktualnie kończę studia licencjackie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie i na pewno na tym poziomie nie zakończę swojej edukacji – pragnę zdobyć tytuł magistra. Aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje oraz polepszać jakość świadczonych usług uczestniczę w kursach i szkoleniach,  a zdobyte na nich umiejętności są poparte dyplomami i certyfikatami.

Specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii skóry twarzy i ciała oraz depilacji woskiem. Każda wizyta oparta jest na profesjonalnej konsultacji i diagnozie skóry. Skuteczność mojej pracy i zaangażowania potwierdzają efekty i radość zadowolonych z zabiegów klientów.

Po za pracą uwielbiam sport i zdrowy styl życia – staram się uświadamiać innym jak ważne jest „pielęgnowanie się od środka” – tam wszystko się zaczyna, od żywienia i ruchu na co dzień.Kinga Kulesza: Jako wizażystka i stylistka fryzur pracuję od 8 lat. Specjalizuję się w stylizacjach ślubnych, okazjonalnych i fotograficznych. Stylizuję kobiety i mężczyzn. Każdego klienta traktuję indywidualnie, dbam o każdy detal. Szczególną uwagę zwracam, aby makijaż i fryzura były spójne z całą stylizacją i eksponowały to co najpiękniejsze. Cały czas sledze aktualne trendy oraz uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Mam nieopisany zapał do pracy, zdobywania nowych doświadczeń, głowę pełną pomysłów i serce pełne fascynacji do wizażu, który jest moją największą pasją.

Mimo, iż z wykształcenia jestem kosmetyczka i magistrem inżynierem towaroznawstwa, to właśnie kosmetyka i chęć upiększania zawładnęły całym moim i życiem i sercem.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach takich marek jak: Make-UP Atelier Paris, Kryolan, MAC, Grimas, Ben Nye, Make up For Ever, Dior, Revlon i wiele innych.

Pracujemy na kosmetykach:

Benefit Cosmetics Bikor | wizaż Glazel Visage Hakuro Inglot Kobo Professional Kryolan Mufe Mary Kay Sampar Sephora Smashbox

Znajdź nas na: